Platforma e-learningowa ZSE-I w Łodzi

You are not logged in. (Login)

 
Witamy na platformie e-learningowej Zespołu Szkół Elektroniczno-Informatycznych w Łodzi

Drodzy Uczniowie!

Dzięki platformie będziecie mieli stały dostęp do pełnej bazy materiałów przydatnych do nauki w domu. Mamy nadzieję, że będziecie chętnie korzystali z dostępu do tej strony, a sama idea nauki on-line zyska Waszą przychylność. Wierzymy, że e-learning wpłynie na zwiększenie efektywności organizowanych przez nas zajęć i podniesie Waszą aktywność.

Zasady korzystania z platformy e-learningowej:

  1. Platforma e-learningowa pełni rolę wspomagającą proces dydaktyczny w Zespole Szkół Elektroniczno-Informatycznych w Łodzi.
  2. Kursy są przeznaczone dla uczniów Zespołu Szkół Elektroniczno-Informatycznych w Łodzi, których Prowadzący zajęcia poinformowali o utowrzeniu kursu w ramach Platformy.
  3. Konta użytkowników (Uczniów oraz Prowadzących) są tworzone przez administratora Platformy.
  4. Nadawaniem uprawnienień do administrowania danym kursem oraz tworzeniem nowych kursów zajmuje się administrator Platformy po otrzymaniu zgłoszenia od Prowadzącego.
  5. Dostęp do kursu zamkniętego wymaga użycia klucza. Klucz ustala i podaje studentom na zajęciach Prowadzący dane zajęcia. Osoby znające klucz do kursu nie są upoważnieni do informowania o nim innych użytkowników Platformy.
  6. Wszelkie problemy, uwagi oraz sugestie związane z funkcjonowaniem Platformy Zdalnej Edukacji proszę zgłaszać administratorowi Platformy.

Available Courses